Realitná kancelária SUNREALITY - predaj bytov a domov, zastúpenia Komárno, Zvolen, Prešov, Bratislava

Vítajte na stránkach SUNREALITY realitná kancelária

Každý deň sa snažíme pomáhať ľuďom plniť ich sny. Za týmto účelom sme odhodlaní poskytovať služby najvyššej kvality. Naša realitná kancelária pomôžeme Vám pri  sprostredkovaní predaja bytov a rodinných domov, pri kúpe a prenájme nehnuteľností, garzoniek, 1-izbových bytov, 2-izbových bytov, 3-izbových bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, priemyselných nehnuteľností, obchodných priestorov, kancelárskych priestorov.

Naše zastúpenia môžte nájst v mestách Komárno, Dunajská Streda, Zvolen, Prešov a v hlavnom meste Bratislava.

Ako líder v poskytovaní realitných služieb akceptujeme Vaše individuálne potreby a dávame Vám riešenia. Zabezpečujeme kompletný servis – predaj bytov a domov, sprostredkovanie úverov, znalecké posudky, zmluvné zabezpečenie/zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva, nájomná zmluva, návrh na vklad. Globálny prístup, dlhoročné skúsenosti a vynikajúce výsledky z nás robia najspoľahlivejšieho partnera v poskytovaní realitných služieb. 

  WWW.SUNMAXI.SK  Kúpte si práčku, myčku, chladničku, sporák alebo vstavanú rúru v našom webshope za akciovú cenu.

alt

 
Reklamný panel

Kontakty

Sunreality s.r.o.
Jókaiho 36
945 01 Komárno
Slovensko

Tel: +421/908 164 820
Tel: +421/905 981 000

sunreality@sunreality.eu

Ponúkame:

  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu pri predaja bytov a rodinných domov, pri kúpe a prenájom nehnuteľností, garzoniek, 1-izbových bytov, 2-izbových bytov, 3-izbových bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, priemyselných nehnuteľností, obchodných priestorov, kancelárskych priestorov
  • aktivity Sunreality nájdete v okresoch Komárno, Nové Zámky, Nitra, Galanta, Zvolen, Prešov, Dunajská Streda, Bratislava, na celom Slovensku, v Komárne, Hurbanove, Kolárove, Nových Zámkoch, Galante, Dunajskej Strede, Bratislave a v okolí týchto miest a obcí.
  • vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, nájomných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, zmlúv o zriadení vecného bremena a pod.
  • pri kúpe alebo prenájme Vám zabezpečíme sprostredkovanie najvýhodnejších bankových úverov s nízkym úrokom, najlepší hypotekárny úver z ponuky bánk pôsobiacich na slovenskom trhu.
  • listy vlastníctva, katastrálne mapy, geometrické plány, vypracovanie znaleckých a statických posudkov, geodetické služby
  • poradenstvo v oblasti prevodu vlastníckeho práva k nehnuteľnosti a prenájmu nehnuteľnosti
  • príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom vlastníckych práv nehnuteľnosti a k prenájmu nehnuteľností
  • daňové poradenstvo súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, sprostredkovanie notárskych úschov a vinkulácií peňažných prostriedkov